Oferta   Galeria   Kontakt
Strona główna
Oferta
O mnie
Galeria
CAD Projekt
Salon płytek
Regulamin
w Allegro
Kontakt
Nasz Salon
Wykonawca
CAD Decor

Program do projektowania wnętrz z uwzględnieniem układania płytek i paneli podłogowych wraz z ich kompleksową wyceną.

CAD Decor to kompleksowy program do projektowania dowolnych wnętrz. W CAD Decorze możemy wykonać całość prac projektowych i kosztorysowych związanych z zaprojektowaniem, aranżacją i wizualizacją wnętrza. Najmocniejszą stroną programu jest możliwość projektowania dowolnych łazienek a w szczególności uzyskanie całościowego projektu opłytkowania (ułożenie, kolorystyka, ilość płytek użytych, optymalizacja ułożenia). System umożliwia również wstawianie i wycenę mebli, wyposażenia, armatury i dekoracyjnych elementów uzupełniających. Do niewątpliwych zalet nowego programu należy zaliczyć interakcyjność procesu projektowania (całość procesów projektowych , aranżacyjnych i wizualizacyjnych przebiega jednocześnie, np.po wstawieniu układu pasa kafli mamy natychmiast jego fotorealistyczny obraz, wycenę i unikalną optymalizację wykorzystania płytek już ułożonych w projekcie).

Projekt łazienki CAD Projekt Projekt łazienki CAD Projekt Projekt łazienki CAD Projekt

Również bogactwo narzędzi projektowych i edycyjnych (możliwość zaprojektowania dowolnego układu kafli na ścianach i podłodze, jego edycji, zmian kolorów i faktur, cofnięcia się do początku projektowania układu w dowolnym momencie procesu tworzenia) w sposób znaczący ułatwia i przyspiesza tworzenie projektu. Do rozmieszczenia armatury wykorzystamy uniwersalne bazy gotowych modeli (B-2007,B-2009), w których znajdują się meble oraz elementy wyposażenia łazienek (umywalki, wanny, kabiny prysznicowe, bidety, brodziki, lustra, oświetlenie czy dodatki) lub gotowe bazy danych producentów Przystępując do projektowania możemy wybrać bazę uniwersalną płytek uzupełnianą badź tworzoną przez siebie samych od podstaw, lub bazę wybranego producenta (fabryki).

Projekt łazienki CAD Projekt Projekt łazienki CAD Projekt Projekt łazienki CAD Projekt

Rysujemy ściany pomieszczenia, ścianki działowe, murki i podesty czy stropy podwieszane. Wstawiamy okna, drzwi, ewentualnie otwory i projektujemy układ z płytek i dekoracji, np.łazienki. Do dyspozycji mamy wiele opcji: wybór kolekcji, układów podstawowych, układów brzegowych, fug oraz edycji układu. Końcowym etapem tworzenia projektu jest generacja raportu wykorzystanych płytek z wyceną i generacja dokumentacji zawierająca dowolne kłady ścian oraz możliwość zwymiarowania i opisania kładów każdej ściany.

Projekt łazienki CAD Projekt Projekt łazienki CAD Projekt Projekt łazienki CAD Projekt